PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Realizacja projektu

Każdy projekt to szereg zadań wykonywanych sumiennie, z dbałością o szczegóły, finanse i rezultaty. To również wiele pracy ludzkiej, spotkań, ustaleń, podpisanych umów w wyniku, których powstają nowe produkty i usługi. Chcielibyśmy, abyście stali się częścią naszego projektu na bieżąco obserwując efekty zrealizowanych przez nas zadań. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z informacjami i materiałami, dotyczącymi realizacji projektu "Zwiększenie dostępu do kultury poprzez zakup wyposażenia dla Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie".

 

Projekt "Zwiększenie dostępu do kultury poprzez zakup wyposażenia dla Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie", dofinansowano ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT