PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Audioprzewodniki dla niesłyszących

W trosce o komfort naszych Gości, poszerzyliśmy ofertę zwiedzania PGE Gigantów Mocy o audioprzewodniki dla osób słabosłyszących i niesłyszących, posługujących się polskim językiem migowym. 

Jeśli porozumiewasz się w tym języku, możesz zwiedzić naszą Ekspozycję wraz z audioprzewodnikiem wyposażonym w nagranie lektorskie w formie wideo odtwarzanego na ekranie urządzenia.

Zwiedzanie indywidualne z audioprzewodnikiem dla niesłyszących nie wymaga Twojej wcześniejszej rezerwacji. Jeśli natomiast jesteś organizatorem wycieczki dla grup zorganizowanych, prosimy zapoznaj się z naszymi informacjami dotyczącymi rezerwacji dla grup zorganizowanych, które znajdziesz w zakładce REZERWACJE.

Audioprzewodniki dla osób niesłyszących zakupiono w ramach projektu "Zwiększenie dostępu do kultury poprzez zakup wyposażenia dla Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie", dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Każdy z audioprzewodników w PGE Gigantach Mocy jest używany przez wielu zwiedzających, dlatego też pamiętamy o ich regularnym czyszczeniu i dezynfekcji. Używamy do tego atestowanych środków, które długotrwale dezynfekują. Stosowane przez nas środki mają działanie: bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze.

Jest to niezwykle ważne szczególnie teraz, gdy pracujemy w zaostrzonym reżimie higienicznym.

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT