Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

GIGApasje - już w listopadzie!

wydarzenia

Zapraszamy na czwartą edycję wydarzenia z cyklu GIGApasje, które odbędzie się 10 listopada w budynku MCK PGE Gigantów Mocy. Tematem będą „Podróże z dziećmi”.
 
Pasja, hobby, zainteresowanie – każdy ma coś, co sprawia, że serce zaczyna bić mocniej a myśli krążą wokół jednego tematu. W listopadzie tematem tym będą podróże, a dokładniej – podróże z dziećmi! O ekstremalnych wojażach, szukaniu skarbów, grach miejskich oraz o tym jak odkrywać świat wspólnie z naszymi pociechami opowiedzą nam blogerzy, którzy z podróżowania uczynili swój sposób na życie. Wśród nich znajdzie się m.in. rodzina Radzimierskich – Monika oraz Patryk, którzy od kilku lat, wraz z 11 letnim synem – Szymonem (autorem książki: „Dziennik łowcy przygód. Extremalne Borneo”) poznają odległe zakątki świata a także Aleksandra, Tomasz oraz Michaś Dudkowie – fani kempingów i autorzy bloga „Globtroterek”.
 
Ponadto, Michaś Dudek zaprosi dzieciaki do udziału w warsztatach fotograficznych; autorzy bloga „Poznajemy Świat” poprowadzą warsztaty edukacyjne. Nie prowadzimy zapisów na warsztaty, a w zajęciach wezmą udział dzieci, które jako pierwsze stawią się u prowadzących. Maluchy zainteresowane udziałem w warsztatach fotograficznych prosimy o zabranie ze sobą aparatu fotograficznego, którym wykonają swe pierwsze fotografie. 
 
To nie wszystko! Podczas tegorocznych GIGApasji, bełchatowianie z bloga „Wszystko za podróż” zaprezentują swoje fotografie z podróży, a uczestnicy imprezy będą mogli zapoznać się z ofertą biur podróży i zaplanować wyjazd swoich marzeń!
Na "GIGApasje" zapraszamy do MCK PGE Gigantów Mocy 10 listopada, od godziny 16:15. Wstęp wolny.
Szczegóły dostępne są na plakacie.
 
„GIGApasje” odbywają się w ramach Programu, pn. "SPEKTRUM KULTURY", dofinansowanego przez PGE GiEK S.A.
 
Partnerami GIGApasji są: Hapiness Mode KapitanNauka.pl, Leroy Merlin Polska

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT