Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

GIGApasje - już w listopadzie!

wydarzenia

Nadszedł czas na zapowiedź czwartej edycji wydarzenia z cyklu GIGApasje. Podczas imprezy, zaplanowanej na 10 listopada 2017, blogerzy, których życiową pasją są podróże i odkrywanie świata wspólnie z dziećmi, opowiedzą wam o ekstremalnych wojażach, szukaniu skarbów, grach miejskich i pomysłach na zwiedzanie Polski i świata.

Zapraszamy was na rodzinne spotkania z Moniką Pawłowską-Radzimierską, Patrykiem Radzimierskim, którzy wspólnie z synem Szymonem (10-letnim blogerem, autorem ksiązki o ekstremalnym Borneo) poznają odległe zakątki świata, a także do udziału w mini-grze prelekcyjnej przygotowanej dla was przez Aleksandrę, Tomasza i Michasia Dudków - fanów kempingowania i parków rozrywki prowadzących blog "Globtroterek".

Maluchy zachęcamy do udziału w warsztatach przygotowanych przez podróżników z portalu Poznajemyświat.pl podczas, których dowiedzą się więcej o swoich rówieśnikach z całego świata oraz na warsztaty fotograficzne, które poprowadzi Michaś Dudek – 7-letni bloger i podróżnik.

I jeszcze jedna niespodzianka! Na holu MCK PGE Gigantów Mocy obejrzycie wystawę fotografii, których autorami są Malwina i Michał Kołatkwie - bełchatowianie, którzy zwiedzili niemal cały Glob - swoimi przeżyciami i wpisami z podróży dzielący się na profilu Hapiness Mode i blogu „Wszystko za podróż”.

Imprezie towarzyszyć bedzie również bazar turystyczny, na którym zaprezentowane zostaną m.in. interaktywne stoiska "Kolorowe Indie" i "Magiczne Maroko", a także punkty z ofertą biur podróży na rok 2018, prezentujące ofertę Rainbow Tours i Wakacje.pl. 

Zapraszamy!
Wstęp: wolny.

Partnerami GIGApasji są: Hapiness Mode KapitanNauka.pl, Leroy Merlin Polska

Patronat: Polska Organizacja Turystyczna, Portal: Dzieckowpodrozy.pl

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT