Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

II Sesja wyjazdowa Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki

Wydarzenia

Zapraszamy do udziału w II sesji wyjazdowej XVII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki, który już 14 marca br. zagości w PGE Gigantach Mocy w Bełchatowie!

zobacz więcej

Zmiana godzin pracy Ekspozycji w dniu 06.01.2017 r.

Aktualności

Szanowni Goście, 

informujemy, iż w dniu 6.01.2017r. Ekspozycja będzie otwarta dla zwiedzajacych w godzinach 11.00 - 19.00

zobacz więcej

Ferie zimowe z MCK

Wydarzenia

Ferie dla wszystkich uczniów województwa łódzkiego startują już 16 stycznia! Specjalnie dla wszystkich tych, którzy chcą aktywnie spędzić te wolne dni, Miejskie Centrum Kultury przygotowało szereg wyjątkowych atrakcji.

zobacz więcej

Wesołych Świąt!

Wydarzenia

Radosnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2017 życzą Dyrekcja i pracownicy Ekspozycji PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Wiedza na horyzoncie!

Wydarzenia

Partnerem PGE Gigantów Mocy i "Klubu Woltusia" na nadchodzacy rok 2017 zostało wydawnictwo EDGARD - właściciel serii zabaw edukacyjnych "Kapitan Nauka". Z materiałów edukacyjnych tej firmy korzystać będziemy podczas wybranych warsztatów edukacyjnych dla grup zorganizowanych, ale dzięki produktom Kapitana Nauki na atrakcyjności zyska również Klub Woltusia, w którym znajdą się gry i zabawki dla najmłodszych. Każdy kogo zainteresują produkty z tej wyjątkowej serii wydawniczej, będzie mógł je już niebawem nabyć w sklepie PGE Gigantów Mocy. 

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT