Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zmiana systemu rezerwacji i zakupu biletów

wydarzenia

Drodzy goście,

w dniach 28.09 - 8.10.2017 trwać będą prace techniczne związane ze zmianą systemu rezerwacji i zakupu biletów na wydarzenia organizowane przez MCK Bełchatów. Po wdrożeniu nowego systemu, rezerwacji oraz zakupu biletów na wszystkie wydarzenia i zajęcia realizowane przez MCK, w tym również grupowe zwiedzanie Ekspozycji PGE Giganty Mocy, będzie można dokonywać drogą internetową oraz tradycyjną - w kasach MCK PGE Gigantów Mocy. Zmianie ulegnie również interfejs użytkownika w nowym systemie rezerwacji, który stanie się bardziej intuicyjny i przystępny w obsłudze.

W okresie tym mogą wystąpić utrudnienia techniczne związane z dokonaniem czynności zakupowych, bądź rezerwacją biletów wstępu. W przypadku zaistnienia trudności prosimy o dokonanie zakupu w kasie MCK PGE Gigantów Mocy. 

Zmiana systemu rezerwacji i zakupu dokonana zostanie w ramach projektu "Zwiększenie dostępu do kultury poprzez zakup wyposażenia dla Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie", dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT