Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

II Bełchatowski Dzień Gier Planszowych

wydarzenia

Zapraszamy na II Bełchatowski Dzień Gier Planszowych, który odbędzie się 30 września w godzinach 14:00 – 18:00, na dolnym foyer MCK PGE Gigantów Mocy.

W ostatni dzień września, foyer MCK PGE Gigantów Mocy stanie się areną widowiskowych rozgrywek międzyplanszowych! Miłośnicy popularnych „planszówek” po raz kolejny będą mieli okazję aby pograć w swoje ulubione gry i zapoznać się z nowymi tytułami.

Zgarnij spadek milionera, grając w „Spadkobierców”; cofnij się w przeszłość za pomocą gry „Dawno, dawno temu...” i opowiedz swoją historię, zanim zrobią to inni; stań twarzą w twarz ze zbuntowaną załogą statku „Jolly Roger” i spróbuj dopłynąć do Wyspy Skarbów; wybierz się na poszukiwanie „Zaginionych Miast” a po drodze pokonaj groźnego „Stwora”!
Tylko od Ciebie zależy, do jakiej rozgrywki staniesz!

O kompanów do gry oraz pomocną dłoń martwić się nie musisz – specjaliści od planszówek pomogą dobrać odpowiednią grę i wyjaśnią zasady.

Wstęp wolny.

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT