Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Przyłącz się do odkrywców mocy i poznaj atrakcje regionu bełchatowskiego

wydarzenia

Zapraszamy Was do odwiedzenia PGE Gigantów Mocy, a po zwiedzaniu muzeum na odpoczynek lub aktywne spędzanie czasu wolnego i do skorzystania z atrakcji Bełchatowa i regionu bełchatowskiego. Przygotowaliśmy dla was kilka propozycji wycieczek, które pozwolą Wam odkryć ukrytą moc naszych, na pozór przemysłowych, okolic.

Nie każdy wie, że region bełchatowski tworzą atrakcje turystyczne wspólnie prezentujące opowieść o "poszukiwaniu zaginionej mocy", której początek sięga 20 mln lat wstecz, gdy tworzyły się złoża węgla brunatnego zlokalizowane w okolicach Bełchatowa. Zapraszamy was do zagłębienia się w naszą opowieść, odbycia przygody i podróż szlakami: Mocy skarbów ziemi, Mocy tradycji, Mocy wrażeń i Mocy natury. 

Przedstawiamy Wam cztery scenariusze wycieczek, które możecie dopasować indywidualnie wg własnych oczekiwań i preferencji.  Możecie u nas spędzić jeden dzień lub cały weekend. W prezentowanej ofercie znajdziecie zarówno atrakcje dla rodzin z dziećmi, jak i dla grupy znajomych, dla osób preferujących spokojny wypoczynek na łonie natury, jak i dla miłośników aktywnego wypoczynku. Z naszymi propozycjami zapoznacie się TUTAJ. 

Odkryjcie naszą moc i bawcie się dobrze!

Ulotka z mapą regionu

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT