PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Niespełna 15 min. drogi samochodem od centrum Bełchatowa znajdziesz Ośrodek Rekreacji Wawrzkowizna położony z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu sosnowych lasów ze zbiornikami wodnymi oraz ofertą noclegową. W ofercie wypoczynkowej Wawrzkowizny znajdziesz jazdę konną, kajaki, rowerki wodne, boiska piłkarskie, siatkarskie i koszykarskie oraz wiele innych atrakcji. Więcej doczytasz TUTAJ.

Jeśli chcesz zostać u nas na weekend możesz też przenocować w pobliskim Hotelu Wodnik***, położonym w urokliwym, ustronnym zakątku, z dostępem do basenu z 100 metrową zjeżdżalnią, biczami wodnymi, jacuzzi, atrakcjami dla dzieci i pokojem zabaw dala miłośników nocwych technologii - wyposażonym w XBOX. Kompleksową ofertę przygotowaną z myślą o naszych gościach znajdziesz TUTAJ.

 

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT