PGE Giganty Mocy - Pierwsze w Polsce muzeum o węglu i energii. Doskonały pomysł na wycieczkę szkolną. Muzeum w Łódzkiem atrakcyjne dla rodzin z dzieckiem, dziećmi, rodziną.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

JEDNO MIEJSCE, WIELE ATRAKCJI

„SOLPARK KLESZCZÓW” Sp. z o.o. to nowoczesny obiekt położony w centralnej Polsce, świadczący usługi o charakterze rekreacyjno-sportowo-konferencyjnym. To jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w okolicy, kojarzony z rozrywką dla całych rodzin, gdzie można aktywnie wypocząć przez cały rok. Zachęcamy do odwiedzenia Kompleksu Solpark, który znajduje się w odległości niespełna 30km od PGE Gigantów Mocy. 

Solpark powstał z myślą o gościach ceniących sobie zarówno luksus, najwyższą jakość i wygodę. To miejsce wyjątkowe, położone w cichej okolicy, posiadające bogate zaplecze Spa & Wellnes, a także bazę noclegową. Doskonałe dla osób pragnących połączyć pracę z wypoczynkiem, jak również lubiących aktywne formy spędzania czasu. Doskonała lokalizacja obiektu z dala od miejskiego zgiełku sprzyja atmosferze skupienia i koncentracji. 

Dużym atutem kompleksu jest bogata oferta rekreacyjna, która umożliwia różnorodne formy rozrywki. Poza strefą basenów, na którą składa się basen sportowy oraz baseny rekreacyjne z wieloma atrakcjami wodnymi, obiekt może pochwalić się rozbudowaną strefą SPA.  Sauny fińskie i tureckie, kriosauna, grota solna, czy zabiegi regeneracyjno-pielęgnacyjne to tylko część atrakcji, które można tam odnaleźć. Dużą popularnością cieszy się również strefa gier, która powstała z myślą o potrzebach najbardziej wymagających Klientów. Profesjonalna sala bilardowa oraz czterotorowa kręgielnia umożliwia organizację turniejów, które są świetną formą rozrywki dla całych rodzin.

Solpark specjalizuje się również w organizacji obozów sportowych, spotkań biznesowych, konferencji, imprez integracyjnych oraz szkoleń, gwarantując Państwu warunki oraz pełną obsługę  na wysokim poziomie.

Dojazd: Kompleks zlokalizowany jest w centrum Polski pomiędzy drogami krajowymi nr E75(1) (18 km) oraz nr E67 (8) (20 km), 70km na południe od Łodzi oraz 55km na północ od Częstochowy. 
Adres: SOLPARK KLESZCZÓW Sp. z o.o
ul.Sportowa 8, 97-410 Kleszczów

 

Dowiedz się więcej na: www.solpark-kleszczow.pl lub dzwoniąc pod numery: 44 731 65 01, 44 731 65 17.

 

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT