Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Rezerwacje

Rezerwacji biletów dla  GRUP ZORGANIZOWANYCH dokonać można drogą mailową, kierując zapytanie na adres: rezerwacje@gigantymocy.pl. Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu: 44 635 19 22 lub 503 119 739.

W przypadku grup obcojęzycznych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów dot. możliwości zwiedzania. 

Każde kolejne zwiedzanie rozpoczyna się o wskazanej na bilecie godzinie, dlatego też bardzo prosimy o punktualne przybycie do ekspozycji. 

OSOBY INDYWIDUALNE mogą zwiedzać ekspozycję o dowolnie wybranej godzinie, a zwiedzanie odbywa się z wykorzystaniem audioprzewodników. Dlatego też wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana.  Przy wydawaniu urządzenia poprosimy jedynie o wypełnienie formularza użyczenia. 
Jedna osoba może wypożyczyć maksymalnie 5 audioprzewodników. Ze względu na ograniczoną ilość audioprzewodników, PGE Giganty Mocy nie gwarantują ciągłej dostępności urządzeń. Na wypożyczenie audioprzewodników nie obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.

 

 

 

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT