Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Majówka z dziećmi w PGE Gigantach Mocy

wydarzenia

Zapraszamy Cię na majówkę do interaktywnej Ekspozycji PGE Giganty Mocy! W nadchodzący długi weekend pracować będziemy w dniach od 1 do 6.05.2018r. codzienie w godzinach od 11.00 do 19.00. Ostatnie wejście do Ekspozycji możliwe będzie o godzinie 17.30. 

Poznałeś już historię węgla brunatnego i tajniki produkcji energii elektrycznej? A może chciałbyś sprawdzić swoje umiejętności w regatach elektrycznych, lub przeżyć elektryzujący kontakt z generatorem Van de Graaffa? Odwiedź PGE Giganty Mocy - jedną z największych atrakcji turystycznych łódzkiego - i udaj się w ekscytującą podróż, podczas której będziesz się doskonale bawić i odnajdziesz odpowiedzi na wiele pytań z zakresu nauk przyrodniczych. 

Chcesz spędzić u nas cały dzień? Nasze propozycje jednodniowych wycieczek znajdziesz TUTAJ (kliknij). 

Jeśli po odwiedzeniu naszej Ekspozycji chciałbyś się posilić, w pobliżu PGE Gigantów Mocy znajdziesz wiele restauracji z menu dla rodzin z dziećmi (np. "Makaran i Kawa", "Naleśnikarnia Cynamon",  "Od pieca do chleba", "Restauracja i Pizzeria Fenix").

Zatem, załóż kask i wyrusz w drogę pełną przygód!

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT