Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

GIGOŁAJKI - Spędź Mikołajki w MCK PGE Gigantach Mocy!

wydarzenia

Zapraszamy dzieci i rodziców na „GIGOŁAJKI” – mikołajkowe święto dla najmłodszych. Dzień Św. Mikołaja odbędzie się 10 grudnia, od godziny 11:00, w MCK PGE Gigantach Mocy.

Chociaż Św. Mikołaj jest w grudniu najbardziej zajętym człowiekiem na Ziemi, to – jak co roku – znajdzie dla nas chwilę czasu i odwiedzi w MCK PGE Gigantach Mocy! Siwobrody symbol świąt zamelduje się u nas już 10 grudnia, podczas tegorocznych „GIGOŁAJEK” i zaproponuje kilka wyjątkowych atrakcji!

Tego dnia, będzie można zwiedzić naszą Ekspozycję oraz obejrzeć imponującą GIGAmakietę, przedstawiającą zrekultywowane obszary kopalniane oraz wziąć udział w warsztatach ozdób choinkowych z papieru; a po zwiedzaniu będziecie mogli uczestniczyć w najsłodszych warsztatach w mieście i przygotować cukierki oraz lizaki własnego wyrobu, a także pomóc odbić Św. Mikołaja z rąk złej Królowej Śniegu i uratować Św. Bożego Narodzenia, podczas spektaklu „Halo! Halo! Mikołaju!”.

Bilety na poszczególne wydarzenia dostępne są w kasie MCK PGE Gigantów mocy oraz internetowo: TUTAJ. 
 

Ceny biletów:
❄ Spektakl "Halo! Halo! Mikołaju!" - 10 zł.
❄ Zwiedzanie Ekspozycji PGE Giganty Mocy i warsztaty ozdób choinkowych w przestrzeni ekspozycji - dzieci bezpłatnie, dorośli 17 zł (zakup biletu w kasie) 15 zł (zakup biletu on-line) - prosimy o wykupienie zwykłego biletu na zwiedzanie indywidualne.
❄ Warsztaty robienia cukierków - bezpłatne!

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT