Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Zrób zdjęcie z Woltusiem i wygraj weekendowy wyjazd!

wydarzenia

Lubicie podróżować i fotografować? Jeśli tak, zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Woltuś w podróży" zorganizowanym przez Ekspozycję PGE Giganty Mocy w Bełchatowie! 

Do zabawy przystąpicie pobierając z naszej strony internetowej lub w biurze organizatora konkursu (plac Narutowicza 3, Bełchatów, MCK PGE Giganty Mocy, I piętro, pok. 3.40) projekt Woltusia – papierowej zabawki, z którą możecie sobie zrobić zdjęcie w miejscu waszego zamieszkania, czy dowolnym zakątku Polski i świata. Projekt Woltusia pobierzecie klikając TUTAJ. Zdjęcie przesyłajcie na adres malowy: i.dudzic@gigantymocy.pl do dnia 15 każdego miesiąca poczynając od 1 maja do 15 sierpnia.

Co miesiąc,spośród nadesłanych zdjęć wybierać będziemy fotografię miesiąca. Laureaci comiesięcznego konkursu otrzymają od nas zestaw gadżetów reklamowych. Spośród czterech nagrodzonych fotografii miesiąca wybierzemy naszym zdaniem najciekawszą. Jej autor otrzyma od nas voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób ze śniadaniami w uzgodnionym z Biurem Podróży LEXAN w Bełchatowie miejscu w Polsce. 

Szczegółowe informacje i zasady konkursy znajdziecie w REGULAMINIE konkursu. 

Zapraszamy do wspólnej zabawy i życzymy udanych wojaży! 

REGULAMIN KONKURSU

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT