Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Weekend za pół ceny - już niebawem w PGE Gigantach Mocy

wydarzenia

Przed nami kolejna okazja na zwiedzanie PGE Gigantów Mocy w promocyjnej cenie. W dniach 31 marca - 2 kwietnia 2017 r. zorganizowana zostanie już po raz drugi ogólnopolska kampania rabatowa „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”.

Przygotowana przez Polską Organizację Turystyczną, druga edycja akcji ma na celu prezentację polskiej oferty turystycznej i zachęcenia Polaków do skorzystania z atrakcji i usług turystycznych oferowanych w promocyjnej cenie na terenie całego kraju, poza głównym sezonem wakacyjnym.

W ubiegłorocznej, pilotażowej, przeprowadzonej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki kampanii wzięło udział prawie 400 partnerów z całego kraju, z których oferty w obniżonych cenach skorzystało ponad 60 tys. Polaków.

Wzorem minionego, także i w tym roku, Ekspozycja PGE Giganty Mocy przystąpiła do inicjatywy, w ramach której osoby indywidualne zwiedzające naszą ekspozycję w dniach 31.03-2.04.2017 otrzymają zniżkę w wysokości 50% na normalne oraz ulgowe bilety wstępu.

Inicjatywa stwarza doskonałą okazję do odbycia weekendowej podróży śladem węgla brunatnego, rozpoczynającej się w PGE Gigantach Mocy, biegnącej poprzez pobliskie tarasy widokowe z widokiem na odkrywkę węgla brunatnego a kończącej się na Górze Kamieńsk, gdzie znajduje się całoroczny kompleks rekreacyjno-sportowy.

Szczegółowe informacje nt. akcji "Polska zobacz więcej" można znaleźć TUTAJ.

Zapraszamy do udziału w akcji!

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT