Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników.
Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Cennik

ZWIEDZANIE GRUPOWE

RODZAJ BILETU ONLINE W KASIE MCK
Bilet grupowy
(min. 10 max. 20 osób)
9zł/1os. 11zł/1os.

Opiekun
Na każde 10 osób grupy przysługuje 1 bezpłatny bilet dla opiekuna.

0zł 0zł

Opiekun osoby niepełnosprawnej

- W przypadku grup zorganizowanych, złożonych wyłącznie z osób niepełnosprawnych na każde 10 osób przysługuje 5 bezpłatnych biletów dla opiekunów.
- W przypadku grup zorganizowanych, w których znajdują się osoby niepełnosprawne opiekunowi osoby niepełnosprawnej przysługuje bezpłatny bilet.
- Z ulg w ramach zwiedzania grupowego mogą korzystać osoby niepełnosprawne z widoczną niepełnosprawnością lub osoby, które okażą ważne orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz dokument ze zdjęciem.

0zł 0zł


SZATNIA
• Bezpłatna

W cenie biletu do Ekspozycji można: obejrzeć wystawę stałą PGE Giganty Mocy, a także niektóre z wystaw czasowych. Bilet upoważnia również (za okazaniem) do zwiedzania Muzeum Regionalnego w Bełchatowie.

DODATKOWE INFORMACJE

• Podane ceny są cenami brutto
• Płatności w kasie można dokonać przy użyciu gotówki lub karty płatniczej.
• Zasady dokonywania rezerwacji, zakupu i płatności online, a także zwrotu biletów określa REGULAMIN ZAKUPU BILETÓW NA WYDARZENIE REALIZOWANE PRZEZ MIEJSKIE CENTRUM KULTURY W BEŁCHATOWIE, EKSPOZYCJĘ PGE GIGANTY MOCY ORAZ SEANS FILMOWE W KINIE KULTURA W KASACH ORAZ ZA POŚREDNICTWEM STRON INTERNETOWYCH .
• Ulgi przy zakupie biletów nie sumują się

 

Sponsor tytularny

PGE

Organizator

Sponsor 2ROTTripadvisorPOT